Pohled na penzion Javorník Penzion Javorník oslavy Obárané - oslavy, akce Chata Gizela Chata Gizela pohled na bazén Ohniště u chaty Gizela

Penzion Javorník Štítná

Ubytování na Valašsku

Penzion Javorník - pohled na penzion

Penzion JAVORNÍK ŠTÍTNÁ , se nachází v areálu naší firmy JAVORNÍK-CZ s.r.o., na konci obce Štítná nad Vláří. V roce 2011 byl nově zrekonstruován. Celková kapacita je 37 lůžek.

Nabízíme pobyty se snídaní v prostředí Bílých Karpat s možností využití masáží nebo relaxace ve vyhřátě perličkové lázni, či sauně. Můžete si také zacvičit v posilovně či zabavit se s dětmi na ping pongu. V blízkosti penzionu se nachází také naše tenisové kurty, které jsou v zimě kryté nafukovací halou. Nabízíme možnost prohlédnout si naši bio-farmu a ochutnat čerstvé bio-mléko a pekařské výrobky. Přijeďte si užít dny plné aktivit i odpočinku podle Vašich představ.

Ubytování: Náš penzion na Valašsku poskytuje ubytování:

1 x 3lůžkové studio s vlastním soc. zařízením, kuchyňskou linkou,lednicí, TV, wifi a možností zapůjčení dětské postýlky
Pokoje:
7 x 2 lůžkový s vlastním soc. zařízením, TV a wifi připojením,lednicí. U pokojů je k dispozici společenská místnost a malá kuchyňka s lednicí,sklovarnou deskou,mikrovlnkou,varnou konvicí.
1 x 2 lůžkový  se společným soc. zařízením na patře. Pokoje mají společnou kuchyňku s lednicí, el.sporákem,mikrovlnkou,varnou konvicí a jídelním stolem.
1 x 3 lůžkový
3 x 5 lůžkový

Stravování:
Možnost vlastního vaření nebo možnost snídaní přímo v jídelně penzionu.

Penzion Javorník - fotogalerie

Copyright © 2019 penzionjavornik.javor-st.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign